Kierownik Biura Projektowego

Miejsce pracy: Luboń, woj. wielkopolskie.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i ustrukturyzowanie pracy zespołu projektowego w celu terminowej i jakościowej realizacji projektów,
  • nadzór nad opracowaniem projektów budowlanych i wykonawczych dla inwestycji telekomunikacyjnych w technologii światłowodowej,
  • monitorowanie postępów i rezultatów prac zespołu w sposób mierzalny i raportowane wyników,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi, dbałość o wizerunek firmy,
  • budżetowanie sprzedaży i kosztów inwestycyjnych,
  • troska o jakość realizowanych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań (prowadzenie ich od początku do końca),
  • doskonała organizacja pracy, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, dokładność, rzetelność oraz umiejętność ustalania priotytetów zadań,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność przygotowywania raportów, zestawień i prezentacji,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość technologii FTTH,
  • znajomość środowiska Informacji Geograficznej QGIS,
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • umowa o pracę lub inna wybrana forma współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • szeroki pakiet socjalny, w tym dofinansowanie do wypoczynku, podręczników szkolnych, kolonii itp.
  • kartę Multisport,
  • premiowany program rekomendacji pracowników,
  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy,
  • cykliczny udział w wydarzeniach firmowych, spotkaniach integracyjnych.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.