Główny specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Luboń, woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • pełna obsługa kadrowo- płacowa dla wybranej grupy pracowników, w tym: samodzielne sporządzanie list płac, prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, PPK, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, itp.),
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemu kadrowo-płacowego. Przeprowadzanie bieżących aktualizacji oraz prowadzenie projektów zwiększających funkcjonalność systemu,
  • przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień dla Zarządu,
  • prowadzenie okresowych szkoleń i zapewnienie komunikacji wewnętrznej w zakresie zmian przepisów z obszaru kadrowo-płacowego
  • sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, GUS, PPK,
  • współpraca z Działem Księgowości w zakresie poprawności sald księgowych z obszaru płacowego,
  • monitorowanie zmian w przepisach.

Wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac,
  • znajomość przepisów prawa pracy, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o ubezpieczeniach społecznych,
    o zatrudnianiu cudzoziemców, ustawy o ZFŚS, ustawy o PPK,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • znajomość programu Impuls Evo.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z efektami pracy,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: dofinasowanie do wczasów, kolonii dla dzieci, podręczników itp.
  • karta Multisport,
  • premiowany program rekomendacji pracowników,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w miłej atmosferze.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.