Specjalista ds. administracji

Miejsce pracy: Luboń, woj. wielkopolskie.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie najmami nieruchomości, rozliczenia faktur z obszaru nieruchomości (najmy, media, remonty, odpady),
  • zarządzanie i administracja telefonią komórkową, internetową oraz wyposażeniem w telefony,
  • prowadzenie i weryfikacja procesu ISO.

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • doświadczenie w pracy z  umowami najmu i zarządzaniem nieruchomościami,
  • znajomość zasad rozliczeń faktur kosztowych,
  • umiejętność tworzenia  procedur wewnętrznych opisujących  procesy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • szeroki pakiet socjalny, w tym dofinansowanie do wczasów, kolonii, podręczników itp.
  • kartę Multisport,
  • premiowany program rekomendacji pracowników,
  • nieformalny dress code.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.