Specjalista ds. gospodarki magazynowej – Kielce, Wrocław

Miejsce pracy: Kielce, woj. świętokrzyskie.
Miejsce pracy: Wrocław, woj. dolnośląskie.

Zakres obowiązków:

  • gospodarka magazynowa materiałami oraz urządzeniami telekomunikacyjnymi,
  • przyjęcie, ewidencja, dystrybucja, rozliczenia materiałów oraz urządzeń,
  • prowadzenie sprawozdań i rozliczeń na podstawie zleceń instalacji,
  • kontrola terminowości i zgodności dostaw oraz wyjaśnianie ewentualnych niezgodności.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na Excel,
  • zdolność szybkiego uczenia się i poznawania systemów oraz aplikacji,
  • sprawność fizyczna – zakres obowiązków wymaga również pracy fizycznej związanej z materiałami oraz sprzętem.

Mile widziane:

  • znajomość urządzeń oraz materiałów telekomunikacyjnych: kable, osprzęt w technologii FTTH oraz Cu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • wynagrodzenie powiązane z efektami pracy,
  • pakiet świadczeń z ZFŚS: dofinasowanie do wakacji, kolonii dla dzieci itp.,
  • karta Multisport,
  • premiowany program rekomendacji pracowników,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • niezbędne narzędzia pracy, laptop, telefon.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.