POZNAJ OFERTĘ NASZYCH USŁUG

ZOBACZ, JAK MOŻEMY CI POMÓC

ŚWIATŁOWÓD

Rocznie budujemy nawet 2000 km sieci, współpracując z firmami telekomunikacyjnymi, jednostkami samorządowymi
i przedsiębiorstwami budowlanymi. Nic dziwnego – światłowód to przyszłość, bez której ciężko sobie wyobrazić nowoczesną inwestycję!

Budowa sieci to istotna cegiełka na drodze cyfryzacji społeczeństwa i przyspieszania rozwoju firm. SPIE Nexotech S.A. wspiera Operatorów telekomunikacyjnych w budowie nowoczesnych sieci światłowodowych
o wysokiej przepustowości. 

Światłowód się opłaca!

PODEJMIJ DECYZJĘ Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA

  • Zapewniamy kompleksową usługę od projektu, przez budowę aż po utrzymanie sieci. Możesz polegać na nas na każdym etapie, oszczędzając czas i wysiłek potrzebny na koordynację.
  • Jesteśmy dumnym partnerem Orange Polska S.A. dzięki czemu masz pewność, że nasze rozwiązania są zgodne z najwyższymi standardami branżowymi.
  • Pracując z nami otrzymujesz indywidualne podejście i kompleksowe doradztwo techniczne. Nasz zespół zadba o to, aby znaleźć optymalne rozwiązania dla każdego projektu.
  • Nie tylko budujemy sieci, ale również oferujemy montaż usług i sprzętu u klienta końowego. Nasi technicy zapewniają profesjonalną instalację, konfigurację i testowanie, aby klient mógł w pełni wykorzystać korzyści wynikające ze światłowodu.
  • Po zakończeniu budowy sieci światłowodowej oferujemy fachową obsługę i utrzymanie sieci. Nasz zespół monitoruje, zarządza i konserwuje sieć, aby zapewnić jej niezawodność i optymalną wydajność. Możesz spać spokojnie wiedząć, że Twoi klienci są pod opieką naszych doświadczonych specjalistów.

Budowa sieci światłowodowych to istotna cegiełka na drodze cyfryzacji społeczeństwa i przyspieszania rozwoju firm. SPIE Nexotech S.A. wspiera Operatorów telekomunikacyjnych w budowie nowoczesnych sieci o wysokiej przepustowości.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

ZAPYTAJ O OFERTĘ