Specjalista ds. gospodarki magazynowej – Świdnica k. Zielonej Góry

Miejsce pracy: Świdnica k. Zielonej Góry, woj. lubuskie

Zakres obowiązków:

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera, ze szczególnym naciskiem na Excel i programy typu WMS,
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe,
  • znajomość zasad przepływu materiałów oraz dokumentów na magazynie,
  • zdolność szybkiego uczenia się, chęci do pracy, samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętności organizacyjne tj. planowanie, analiza, logiczne myślenie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • wynagrodzenie powiązane z efektami pracy + system premiowy,
  • jednozmianowy system pracy od 8 do 16,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • pakiet świadczeń z ZFŚS: dofinasowanie do wakacji, kolonii dla dzieci itp.,
  • karta Multisport,
  • premiowany program rekomendacji pracowników,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • niezbędne narzędzia pracy, laptop, telefon.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.